Narodil jsem se v roce 1976 a k hraní jsem se dostal na střední škole v roce 1991. V letech 1992-1994 jsem se stal členem legendárního DMC (Disco Mix Club),kde jsem absolvoval, v Bratislavě, kurzy mixování a školení v podání uznávaného DJe Tokyho /SK/. Hrál jsem na spoustě akcích po celém Jihomoravském kraji. V roce 2003, v MusicClub OKO Břeclav, jsem kompletně změnil svůj repertoár a začal jsem hrát klubové remixy, RnB, vocal house apod. V roce 2008 jsem se přestěhoval do Prahy, kde jsem působil v mnoha klubech a hrál na mnoha skvělých akcích. Nyní jsem zpět na Moravě.

Soustředím se převážně na house, vocal house, disco house, tech house, techno, ale rád zabrousím do remixů současných hitů, EDM, RnB (všechny podstyly) a v neposlední řadě rád hraji i hity 90tých let.

Mezi své největší úspěchy považuji nespočetné množství odehraných parties se s spokojeným publikem.Nejvíce si však cením toho, že mohu pravidelně hrát v klubech a beach barech na Ibize, v Chorvatsku, také rád hraji v Irsku a na Slovensku.