Jako DJ jsem začal v roce 1991. V letech 1993-94 jsem byl členem legendárního DMC (Disco Mix Club - Asociace DJs se sídlem ve Velké Británii).

V roce 2007 jsem jako první český DJ zveřejnil své vlastní mashup mixy v pořadu Factory Bootleg Monopol, který vysílala Evropa 2. V roce 2011 jsem vydal EDM skladbu „Left You Behind“, která byla první skladbou oficiálně vydanou na Beatportu a byla hrána v legendárním rádiu MusicONE (USA) v rozhlasové show Chrisa Lewise „Dance Evolution“.

Moji rezidenturu přijal i český hudební televizní kanál Óčko, kde jsem se stal oficiálním DJem projektů Party Ride Live s mnoha českými hudebními hvězdami.

Během své kariéry jsem navštívil mnoho prestižních klubů v České republice, Slovenské republice, Polsku, Irsku a Chorvatsku. Zúčastnil jsem se mnoha festivalů a hrál s mnoha předními českými i zahraničními DJs. Nejradši mám ovšem hraní na nejznámějším párty ostrově Ibiza. Hrál jsem tam v mnoha barech, klubech a od roku 2017 tam mám stálé angažmá.

Vydal jsem již několik vlastních tracků na světově známých labelech jako jsou Tactical Records, Which Bottle? Records, Whore House, Check In Recordings, Vamos Music a další. Dva z nich se umístily v Beatport Top100 v house kategorii Funky/Groovy/Jackin.